Bezpieczne zakupy

Dbając o Wasz komfort i bezpieczeństwo wprowadziliśmy szereg działań, które zapewnią Wam nie tylko ochronę zdrowia, ale i dobrą atmosferę podczas zakupów.

Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa i dbajmy o siebie nawzajem.

 

PORUSZANIE SIĘ W CENTRUM

 1. Podczas wizyty w centrum obowiązuje zasłanianie nosa i usta, zgodnie z przyjętymi zasadami ogólnymi.
 2.  Podczas wizyty w centrum należy zachować 1,5 metra odległości od siebie. Dotyczy to zarówno poruszania się po centrum, jak i wizyt w sklepach.
 3. Prosimy o niegrupowanie się.
 4. W sklepach o powierzchni do 100 mkw. na jedną kasę może przypadać 5 klientów. W sklepach o powierzchni powyżej 100 mkw. jedna osoba może przypadać na 15 mkw. powierzchni.
  Ograniczona zostaje działalność gastronomiczna. Lokale mogą realizować tylko zamówienia zewnętrzne tzw. dowozy oraz zamówienia na wynos.
 5. W częściach wspólnych znajdziecie Państwo dozowniki z płynem dezynfekującym. Zachęcamy do jak najczęstszego z nich korzystania.
 6. Młodzież szkolna do 16 roku życia nie może samodzielnie przebywać poza domem w godzinach 8.00 – 16.00. W podanych godzinach zapraszamy tylko w towarzystwie Dorosłych.
 7. W centrum umieszczone są oznaczenia oraz plakaty informacyjne. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do informacji w nich zawartych.
 8. Z użytku wyłączone zostaną wszelkie strefy odpoczynku, w tym ławki.
 9. Przy korzystaniu z wind, prosimy o stosowanie się do przepisów, regulujących liczbę osób, mogących jednorazowo poruszać się windą. Informacje takie umieszczone będą przed wejściem do windy.
 10. W centrum nie będzie działała szatnia.
 11. W toaletach może przebywać ograniczona liczba osób – połowa w stosunku do liczby znajdujących się kabin. W przypadku przekroczenia limitu, prosimy o oczekiwanie przed wejściem do toalety, z zachowaniem 1,5-metrowego dystansu od siebie.
 12. W toaletach znajdują się instrukcje mycia rąk, zakładania i zdejmowania maseczek oraz zdejmowania rękawiczek. Prosimy o zapoznanie i zastosowanie się do instrukcji.
 13. Szczególnej ochronie podlegają Seniorzy w wieku powyżej 70. roku życia. W trosce
  o bezpieczeństwo uprzejmie prosimy wszystkich Seniorów o zachowanie szczególnych zasad ostrożności podczas wizyty w Centrum
  Wszelkie inne zasady bezpieczeństwa pozostają bez zmian.

 

PARKOWANIE

 1. Zaleca się parkowanie na co drugim miejscu. W przypadku braku miejsc, prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdów.

 

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Dziękujemy.