Sklepy > Way to Beauty

Opis sklepu

W sklepach WAY TO BEAUTY czeka na Państwa bogactwo profesjonalnych kosmetyków. Dzięki produktom do pielęgnacji włosów mogą Państwo odżywić swoje włosy (szampony, odżywki, maski), wystylizować (pianki, lakiery, gumy) i oczywiście pofarbować (farby)! Ale to nie wszystko! Znajdą Państwo także wszystko co niezbędne do pielęgnacji ciała (m. in. balsamy, mleczka, peelingi) i przyrządzenia cudownej kąpieli (m. in. sole), produkty do paznokci oraz makijażu. Nasi eksperci są zawsze dla Państwa - wystarczy aby Państwo przedstawili swoje oczekiwania wobec produktu, który chcą kupić, a oni doradzą i pomogą wybrać ten najbardziej właściwy. W WAY TO BEAUTY znajdą Państwo wszystko, aby zadbać o swoją urodę. 


Dostępne marki: - L'Oreal - Schwarzkopf - Matrix - Joico - Babyliss Pro - Bielenda Professional - Kerastase - Indola – BE NATURE - Obliphica - Saryna Key - GK Hair - Goldwell - Farcom – Absolute New York – MakeUp Revolution - Apis i wiele, wiele innych. 


Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane produkty były jak najwyższej jakości, a Klient miał możliwość robienia zakupów w miłej atmosferze i przyjaznym otoczeniu. Dążymy do tego, aby zysk ekonomiczny nie był jedynym celem naszej działalności. 


Dlatego: 
- dbamy o wysokie standardy współpracy z partnerami handlowymi i w relacjach z nimi kierujemy się otwartością, przejrzystością i etyką
- dbamy o wysoki standard pracy 
- naszym pracownikom staramy się zapewnić komfortowe i przyjazne środowisko pracy oraz szanse rozwoju zawodowego - wspieramy liczne akcje charytatywne oraz organizacje społeczne.


Kontakt

Tel.: +48 572 506 734

Email: wroclaw@gkhair.waw.pl

www.waybeauty.pl

Promocje


Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: