Promocje > Galeria Optyki Loox

Promocja ważna do 2017-08-31

Wielka WYPRZEDAŻ

Kolejny etap wyprzedaży trwa! Absolutny zawrót głowy, nie zwlekaj już dziś wybierz się do naszego salonu i ogarnij najlepszą promocje w Polsce!

Co zyskujesz?

Najbardziej atrakcyjne modele opraw okularowych światowych marek: Max Mara, Valentino, Gucci, Hugo Boss, Tommy Hilifiger, Jimmi Choo, Dior Homme, Christian Dior , MAX&CO, Marc Jacobs, Marc by Marc Jacobs, Escada, Zegna, Tom Ford. 30 % taniej na wybrane modele opraw korekcyjnych.

A badanie wzroku?

Potrzebujesz nowych okularów korekcyjnych, lecz nie posiadasz aktualnego badania wzroku? Nie martw się zadbamy o Ciebie. W naszym salonie również wykonasz pełne badanie wzroku - w cenie okularów.

Czy okulary przeciwsłoneczne są w cenie promocyjnej?

Jak najbardziej! Wyjeżdżasz na wakacje właśnie dziś i nie wyobrażasz  ich sobie bez swoich nowych okularów przeciwsłonecznych. Mamy dla Ciebie miłą niespodziankę. Wybrane modele okularów przeciwsłoneczne -50%. Ciesz się  słońcem w swoich stylowych okularach.

Okulary stanowią element mody, którego pożądamy, aby ozdobić swoją twarz i nadać jej wyjątkowy, indywidualny charakter. W Galerii Optyki LOOX odczarowujemy mit okularów kojarzony z dyskomfortem i uciążliwością oraz przypisujemy okularom wyjątkową rolę niezbędnego elementu każdej modnej stylizacji. Pragniemy, aby oprawki były dla naszych Klientów przede wszystkim okazją do nadania twarzy świeżego, unikalnego wyrazu. Z tego względu w naszych salonach oferujemy aż 50 światowych marek okularów przeciwsłonecznych, oprawek do okularów i soczewek kontaktowych, w tym między innymi: Tom Ford, Christian Dior, Gucci, Tommy Hilfiger czy Police.

Odwiedzając Galerię Optyki LOOX mają Państwo do wyboru produkty pochodzące z najnowszych światowych kolekcji, które prezentowane są w tym samym czasie w salonach i na pokazach mody w Mediolanie, Paryżu czy Nowym Jorku. Jednocześnie nasi pracownicy fachowo doradzą Państwu dobór perfekcyjnej pary okularów i pomogą osiągnąć pożądany efekt w niemal każdym przedziale cenowym.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: