Promocje > Galeria Optyki Loox

Promocja ważna do 2017-07-31

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE TOM FORD -25%

Mamy dla Ciebie niesamowitą promocję na te upalne dni.
Zapraszamy już dziś!
Akcja promocyjna -25% na wszystkie modele okularów przeciwsłonecznych Tom Ford.

Przyjdź do salonu Loox- galeria optyki i wybierz dla siebie odpowiedni model wraz z naszym doradcą.

Pamiętaj! Akcja promocyjna Tom Ford nie łączy się z innymi promocjami, które obowiązują na dzień dzisiejszy  w naszych salonach optycznych

Zmień swój Total Look z nowymi okularami przeciwsłonecznymi Tom Ford. Zapraszamy do naszych salonów w celu zapoznania się z asortymentem modeli promocyjnych światowej marki.

Życzymy upalnych dni!

Okulary stanowią element mody, którego pożądamy, aby ozdobić swoją twarz i nadać jej wyjątkowy, indywidualny charakter. W Galerii Optyki LOOX odczarowujemy mit okularów kojarzony z dyskomfortem i uciążliwością oraz przypisujemy okularom wyjątkową rolę niezbędnego elementu każdej modnej stylizacji. Pragniemy, aby oprawki były dla naszych Klientów przede wszystkim okazją do nadania twarzy świeżego, unikalnego wyrazu. Z tego względu w naszych salonach oferujemy aż 50 światowych marek okularów przeciwsłonecznych, oprawek do okularów i soczewek kontaktowych, w tym między innymi: Tom Ford, Christian Dior, Gucci, Tommy Hilfiger czy Police.

Odwiedzając Galerię Optyki LOOX mają Państwo do wyboru produkty pochodzące z najnowszych światowych kolekcji, które prezentowane są w tym samym czasie w salonach i na pokazach mody w Mediolanie, Paryżu czy Nowym Jorku. Jednocześnie nasi pracownicy fachowo doradzą Państwu dobór perfekcyjnej pary okularów i pomogą osiągnąć pożądany efekt w niemal każdym przedziale cenowym.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: