Promocje > Golden Rose

Promocja ważna do 2017-06-30

Czerwcowa promocja w Golden Rose

Tylko w czerwcu pomadki Sheer Shine za jedyne 11,90! Chciałabyś, aby Twoje usta wyglądały latem atrakcyjnie, a przy tym miały zapewnioną dodatkową ochronę i nawilżenie? Skorzystaj  z promocji miesiąca w Golden Rose! Marka przygotowała na czerwiec wyjątkową cenę na pomadki Sheer Shine  – każda z nich dostępna jest za jedyne 11,90 zł! Ponadto, dzięki swojej wyjątkowej formule i zawartości filtra SPF 25 chronią delikatną skórę ust przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.Wybierz swój odcień, wyglądaj olśniewająco i ciesz się latem!

Marka Golden Rose, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat, to doskonałe połączenie atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości produktów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków kolorowych produkowanych przez firmę Erkul Cosmetics - jednego z liderów na światowym rynku kosmetycznym – Erkul Cosmetics. 

Wśród marek z naszego portfolio należy wymienić: Golden Rose, Classics, Miss Selene oraz Roxanne, a oferta naszych produktów obejmuje bardzo popularne lakiery do paznokci oraz regularnie rozbudowywane w kolorystyce i rodzajach kosmetyki kolorowe.

Na naszym stoisku mają Państwo szansę zasięgnąć porady wizażystki, wziąć udział w atrakcyjnych promocjach czy przetestować nasze produkty.

Serdecznie zapraszamy!Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: