Promocje > Czas na herbatę

Promocja ważna do 2017-02-28

Dla wspaniałej kobiety ...dla Ciebie!

Zanim zaczną rozkwitać pierwsze tulipany, warto pomyśleć o prezencie na jedną z przyjemniejszych wiosennych okazji. Dzień Kobiet co roku sprawia, że na ustach wszystkich obdarowanych upominkami pań pojawia się szeroki uśmiech. Aby sprawić radość wspaniałym kobietom, także sobie (czemu nie!), polecamy nie tylko smaczną, ale i zdrową kompozycję "Sekret piękna". To bukiet połączonych ze sobą herbat: zielonej Senchy i białej Pai Mu Tan oraz skręconych liści specjału herbacianego jakim jest Snow Dragon, całość dopełnia soczysty ananas i słodko-drzewny sandałowiec oraz orzeźwiająca trawa cytrynowa. Paczuszka pełna tak aromatycznej kompozycji to upominek, który zapewni każdej kobiecie przypływ wiosennej energii.

A na złapanie odrobiny równowagi po mroźnej zimie idealna będzie odprężająca kompozycja „Wellness & Spa”, która czaruje zapachem mięty i cytryny lub wprowadzająca atmosferę relaksu oraz wyciszenia, ale też intensywnie owocowa herbata "Chwilę dla Ciebie”. Niech żadna kobieta nie odmawia sobie przyjemności, zwłaszcza w dniu swojego święta!

Zapraszamy do Czas na Herbatę!

Czas na Herbatę to marka z ponad dwudziestoletnią tradycją posiadająca bogatą ofertę herbat i kaw z całego świata. Jej asortyment uzupełniają akcesoria do przygotowywania niezwykłych naparów oraz kolekcja porcelany. Miłośnicy czekolady znajdą tu szeroką gamę najwyższej jakości wyrobów marki Chocotale. Na zwolenników Yerba Mate czeka obfitość rodzajów i najbardziej wyszukanych smaków oraz dodatków do jej parzenia. Ponadto Czas na Herbatę słynie z różnorodności prezentów na każdą okazję, które można skomponować również według własnego pomysłu.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: