Aktualności > Borek Loves Bikes Rowerowy Weekend: 25-26 kwietnia

Borek Loves Bikes Rowerowy Weekend: 25-26 kwietnia

Tuż przed weekendem majowym w Centrum Handlowym Borek odbędzie się prawdziwe święto rowerowe – Borek Loves Bikes. Weekend 25-26 kwietnia wypełniony będzie atrakcjami skierowanymi do miłośników rowerów oraz rodzinnymi zabawami z rowerem w roli głównej! 

Chcesz przygotować swój rower do sezonu? Już pierwszego dnia wrocławska policja będzie znakowała rowery, a podczas dwudniowych przeglądów Intersport sprawdzi czy Twój rower jest odpowiednio przygotowany do jazdy. 25 kwietnia będzie można podziwiać triki i akrobacje rowerowe w wykonaniu Michała Koziołka, a w niedzielę na parkingu przed CH Borek powstanie profesjonalny tor do pumptracku. Pokazy wykona ekipa najlepszych riderów, a wszyscy śmiałkowie, którzy będą chcieli spróbować swoich sił będą mogli przejść szkolenie na torze pumptrack pod czujnym okiem profesjonalistów.

Najmłodsi rowerzyści będą mogli skorzystać z niezliczonej ilości atrakcji – będą slalomy, wyścigi, gry, konkursy oraz szkolenia przed egzaminami na kartę rowerową prowadzone przez instruktorów WORD. W niedzielę Wrocławska Inicjatywa Rowerowa poprowadzi warsztaty m.in. z zakresu budowy roweru! Nagradzamy szeroki uśmiech, więc na wszystkie dzieci czekają nagrody!

Zadbamy także o odpowiedni i modny ubiór na rower - w sobotę na scenie odbędą się pokazy mody sportowej, a wszystkie prezentowane ubrania będzie można kupić w sklepach na terenie centrum.

KONKURSY!

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy wyjątkowe konkursy!

Wystarczy zrobić zakupy w centrum za min. 50zł, udać się z paragonem do punktu konkursowego i sprawdzić swoją kondycję na rowerze stacjonarnym. Osoby, które osiągną 3 najlepsze wyniki wygrywają ROWERY od Intersport, a kolejne 10 osób vouchery na zakupy do Intersport. Każdy, kto weźmie udział otrzyma rowerowy upominek.

Przez całe dwa dni będzie można także wziąć udział w poszukiwaniach rowerowych naklejek ukrytych na terenie CH Borek. Wystarczy zaznaczyć jak najwięcej naklejek na mapce centrum rozdawanej przez hostessy i odpowiedzieć na pytanie. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Regulaminy obu konkursów są dostępne poniżej oraz na stoisku konkursowym w centrum w dniach 25-26.04.

Sprawdź nasz rowerowy rozkład jazdy i baw się z nami 25 i 26 kwietnia!

Regulamin konkursu Rowerowy zawrót głowy.pdf

Regulamin konkursu Sprintem Po Rower.pdf
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: