Aktualności > Super Czwartek!

Super Czwartek!

SUPER TORBA NA SUPER CZWARTEK!

Pamietajcie, że przez cały listopad w każdy Super Czwartek będziemy rozdawać torby zakupowe Borka za zakupy powyżej 50zł!

W. Kruk wychodzi naprzeciw tym, którzy już myślą o świątecznych prezentach – rabat 10% dla nowych klientów oraz dodatkowe 5% rabatu dla posiadaczy kart lojalnościowych.

Jeśli to za mało to stoisko Nana oferuje 20% rabatu na cały asortyment (poza wyrobami ze srebra i kryształków Svarovskiego). Przy zakupie powyżej 50zł – kolczyki wkrętki gratis!

Sephora idzie na ilość - promocja 3za2 wróciła! Kupując dwa produkty marki Sephora, trzeci najtańszy za 1zł.

Yves Rocher oferuje rabat 50% na drugi kosmetyk. Promocje nie łączą się. Nie dotyczy ofert świątecznych.


Orsay przygotował wyjątkową promocję – do 50% na końcówkę kolekcji!

A Paris Paris daje aż 20% rabatu na cały asortyment!


Galeria Zapachu poleca stałą promcję dla posiadaczy karty stałego klienta 2+1. Przy zakupie dwóch flakonów perfum - trzeci flakon gratis! Dotyczy zarówno flakonów 50ml, jak i 30 ml.

Jeśli nie potrzebujecie nowych butów, a chciecie oddać do naprawy stare to w Cezarze naprawiając 3 pary butów, trzecia najtańsza para jest gratis. A do tego rabat od 5 do 50 % na dorabianie kluczy.

W Chatce Góralskiej można kupić czapkę wełnianą za jedyne 9zł oraz bambosze z owczej wełny w promocyjnej cenie 29zł.

Dla tych, którzy już myślą o przedświątecznych porządkach 5àsec przygotowalo promocję "Czysty Dom" - kołdry, poduszki, pościel, koce, narzuty, zasłony i obrusy -50% dla członków Klubu 5àsec, dla pozostałych klientów -25%!

10% rabatu na cały asortyment znajdziecie w Świecie Upominków!

Karka.pl oferuje komplet ogrzewaczy do rąk – wystarczy je podgrzać w gorącej wodzie i gotowe!

W Centrum Wina by zapłacić mniej należy kupić dwie butelki lub więcej, z czego przynajmniej jedną w promocji. Miksowanie rabatów dozwolone! 

Vision Express dba o Wasz dobry wzrok i komfort – w Super Czwartek aż 20% zniżki na okulary korekcyjne przy zakupie kompletnej pary okularów (2 soczewki + oprawa) oraz bezpłatna próba komfortu na soczewki kontaktowe DAILIES TOTAL1.
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: