Aktualności > Kolejny Super Czwartek

Kolejny Super Czwartek

Kurtki i płaszcze w promocyjnej cenie z 10% rabatem znajdziecie w Latisanie

Jeśli nie potrzebujecie nowych butów, a chcecie oddać do naprawy stare to w Cezarze naprawiając 3 pary butów, trzecia najtańsza para jest gratis. A do tego rabat od 5 do 50 % na dorabianie kluczy. 

Sephora idzie na ilość - promocja 3za2 wróciła! Kupując dwa produkty marki Sephora, trzeci najtańszy za 1zł. 

Dla tych, którzy już myślą o przedświątecznych porządkach 5àsec przygotowalo promocję "Czysty Dom" - kołdry, poduszki, pościel, koce, narzuty, zasłony i obrusy -50% dla członków Klubu 5àsec, dla pozostałych klientów -25%!

 Vision Express w Super Czwartek oferuje soczewki z antyrefleksem za 1zł przy zakupie oprawek marki Ray Ban (zakup kompletnej pary: oprawki + 2 soczewki). 

Galeria Zapachu poleca stałą promcję dla posiadaczy karty stałego klienta 2+1. Przy zakupie dwóch flakonów perfum - trzeci flakon gratis! Dotyczy zarówno flakonów 50ml, jak i 30 ml. 

W Centrum Wina by zapłacić mniej należy kupić dwie butelki lub więcej, z czego przynajmniej jedną w promocji. Miksowanie rabatów dozwolone!  

A na koniec w Chatce Góralskiej można kupić czapkę wełnianą za jedyne 9zł oraz bambosze z owczej wełny w promocyjnej cenie 29zł. 

SUPER TORBA NA SUPER CZWARTEK!
Pamietajcie, że przez cały listopad w każdy Super Czwartek będziemy rozdawać torby zakupowe Borka za zakupy powyżej 50zł!
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: