Aktualności > Po tygodniowej przerwie wracamy z kolejnym Super Czwartkiem!

Po tygodniowej przerwie wracamy z kolejnym Super Czwartkiem!

Za oknem coraz chłodniej i na pewno przydadzą się ciepłe szaliki, czapki i rękawiczki. 
Nasza Chatka Góralska przygotuje wszystkich na chłodne dni na zewnątrz - czapka wełniana kosztuje teraz jedyne 9zł – jak i w domu - bambosze z owczej wełny w promocyjnej cenie 29zł.
To już tradycja – Wojas przygotował super rabat na Super Czwartek – 10% na cały nieprzeceniony asortyment!
Jesli to za mało, to w Paris Paris czeka aż 20% zniżka na wszystko!
Galeria Zapchu poleca stałą promcję dla posiadaczy karty stałego klienta 2+1. Przy zakupie dwóch flakonów perfum - trzeci flakon gratis! Dotyczy zarówno flakonów 50ml, jak i 30 ml.
Jeśli nie potrzebujecie nowych butów, a chciecie oddać do naprawy stare to w Cezarze naprawiając 3 pary butów, trzecia najtańsza para jest gratis. A do tego rabat od 5 do 50 % na dorabianie kluczy.
Kartka.pl wchodzi w sezon zimowy z nowymi produktami: aniołki wykonane z porcelany i juty imitującej drewno. Mają też świetne pomysły na prezenty: szkatułki na biżuterię, kalendarze na 2015 rok oraz białe renifery-przytulanki dla dzieci! 
Warto też zadbać o odporność: 
Krakowski Kredens poleca tradycyjne rozwiązania - sok z malin ekologiczny 250 ml w cenie 6,99 zł i syrop z pędów sosny 150 g w cenie 9,99 zł!
Przy zakupie kosmetyków marki Sephora za min. 120zł, prezent do wyboru - balsam do ciała 200ml, bądz płyta z instruktażem makijażu.
SUPER TORBA NA SUPER CZWARTEK!Przez cały listopad w każdy Super Czwartek będziemy rozdawać torby zakupowe Borka za zakupy powyżej 50zł!
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: