Promocje > Quiosque

Promocja ważna do 2015-03-30

Sylwetka tygodnia Quiosque

Kalendarzowa wiosna właśnie się rozpoczęła, czy Ty również z niecierpliwością oczekujesz na jej pierwsze przejawy za oknem? Jeśli tak, to nie jesteś w tym osamotniona, większość z nas nieustannie poluje na najdrobniejsze nawet oznaki budzącej się do życia przyrody. Nawet małe, zielone ździebełko trawy lub pączek na drzewie sprawiają, że uśmiechamy się i nabieramy więcej energii.
Niestety jak na razie natura nas nie rozpieszcza i wiosenne „akcenty” dawkuje nam niezwykle oszczędnie. Dlatego w tym tygodniu postanowiliśmy być jej trochę na przekór i w naszej propozycji postawiliśmy właśnie na zieleń, której wciąż brakuje na zewnątrz.

QUIOSQUE tworzy kolekcje dla kobiet, świetnie znając ich potrzeby. Marka udowadnia, że można wyglądać kobieco i elegancko o każdej porze dnia. Ubrania QUIOSQUE to dobra jakość i doskonały krój, dzięki czemu eksponują to, co najpiękniejsze dając poczucie maksymalnego komfortu. Kolekcje są dedykowane kobietom aktywnym, które często łączą życie rodzinne z zawodowym. Szeroka oferta sprawia, że w QUIOSQUE można kupić całe zestawy nie tracąc czasu na zbędne poszukiwania.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: