Promocje > Krakowski Kredens

Promocja ważna do 2015-03-25

Śniadanie z Krakowskim Kredensem

Pomysł na smaczne i szybkie śniadanie? Oczywiście kanapki. Świeże chrupiące pieczywo, prawdziwe masło, aromatyczna wędlina i kolorowe warzywa. Klasycznie, ale pysznie! Do kanapek polecamy Szynkę kapelana, zawierającą 78% mięsa z indyka. Teraz tylko 29 zł/kg. 

A może coś na słodko, by osłodzić sobie poranną pobudkę? Naleśniki bądź tosty z konfiturą będą doskonałym zastrzykiem energii na cały poranek. Wybierajcie konfitury w wersji niskosłodzonej by nie przesadzić z cukrem. Pamiętajcie też, że konfitury z dopiskiem extra na etykiecie to więcej owoców w słoiczku a więc i smaczniej! 

W Krakowskim Kredensie ukryliśmy smaki, które przeniosą Państwa w przeszłość, gdy pikniki na Plantach były niedzielną tradycją, w której uczestniczyli zamożni krakowscy mieszczanie. Specjalnie wyselekcjonowane i wytwarzane produkty są produkowane na potrzeby marki głównie przez małe, często rodzinne firmy, czerpiące to co najlepsze z wieloletniego doświadczenia. W skład marki wchodzą linie produktów najwyższej jakości, w tym: wędliny, smalce, musztardy, przetwory warzywne i owocowe, grzyby, słodycze, miody, syropy, kawy, herbaty.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: