Promocje > Krakowski Kredens

Promocja ważna do 2015-02-25

Walentynki z klasą

Chcesz wręczyć ukochanej osobie drobny upominek, by wyrazić swoje uczucia w Dniu Zakochanych, ale w natłoku czerwonych serduszek nie potrafisz znaleźć nic odpowiedniego? 

Jeśli szukasz wyrafinowanego podarunku w dobrym stylu zapraszamy do Krakowskiego Kredensu. Na Walentynki szczególnie polecamy pralinki do kawy, wina lub herbaty, które sprawdzą się zarówno jako słodki podarunek dla niej jak i dla niego. Doskonałą propozycją będą także elegancko zapakowane Trufle praliny z masy truflowej, które wprost rozpływają się w ustach.

W Krakowskim Kredensie ukryliśmy smaki, które przeniosą Państwa w przeszłość, gdy pikniki na Plantach były niedzielną tradycją, w której uczestniczyli zamożni krakowscy mieszczanie. Specjalnie wyselekcjonowane i wytwarzane produkty są produkowane na potrzeby marki głównie przez małe, często rodzinne firmy, czerpiące to co najlepsze z wieloletniego doświadczenia. W skład marki wchodzą linie produktów najwyższej jakości, w tym: wędliny, smalce, musztardy, przetwory warzywne i owocowe, grzyby, słodycze, miody, syropy, kawy, herbaty.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: