Promocje > Matras

Promocja ważna do 2015-02-28

Walentynkowa Promocja – zakochasz się w tych cenach!

Promocje i niespodzianki z okazji Dnia Św. Walentego

W księgarni Matras i na Matras.pl przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych produktów, wybranych specjalnie tak, by za ich pomocą sprawić przyjemność bliskiej osobie.

Literatura erotyczna, z takimi hitami jak cykl Sylvii Day o Crossie czy książką będąca podstawą ekranizacji wchodzącego właśnie do kin filmu “Pięćdziesiąt twarzy Greya” – to dobrypomysł na odrobinę pikanterii w związku.

Dla tych, którzy miłość traktują bardziej w kategoriach uczuciowych niż erotycznych, mamy całą pulę książek o miłości, z nowym tytułem Janusza L. Wiśniewskiego “Kulminacje” czy pięknymi opowieściami Katarzyny Michalak.

Walentynki to dobry czas na odświeżenie więzi, przypomnienie sobie tego, jak wiele ciepła i czułości można dawać i otrzymywać, a wspólne czytanie poezji nie musi być tylko domeną nastolatków. Przypominają o tym tomiki poetyckie, np. Wisławy Szymborskiej, dostępne w księgarni Matras i na Matras.pl.

Księgarnia Matras nie zapomniała także o tych, którzy w Walentynkowy wieczór nad romantyczna randkę przedłożą dobry kryminał czy książkę sensacyjną.

Wpadnij do księgarni Matras lub na Matras.pl - zakochasz się w tych cenach.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: