Promocje > Vision Express

Promocja ważna do 2017-06-30

Programu Badań Przesiewowych oczu w Vision Express

Mieszkańcy Wrocławia pierwsi w Polsce skorzystają z Programu Badań Przesiewowych oczu.

Od 8 maja w wybranych salonach optycznych we Wrocławiu dostępna jest przesiewowa ocena ryzyka wystąpienia najczęstszych chorób oczu z wykorzystaniem technologii Optiskan. Specjaliści podkreślają wagę profilaktyki chorób siatkówki oka, gdyż nawet najpoważniejszym z nich można zapobiec, jeśli zostaną wykryte odpowiednio wcześnie.

Często gdy po raz pierwszy widoczne są niepokojące symptomy wzrokowe, nieodwracalne zmiany chorobowe siatkówki są już w zaawansowanym stanie. Testy przesiewowe mają charakter profilaktyczny - pomagają w wykryciu oznak związanych z chorobą oczu. W badaniach tych oceniane jest ryzyko wystąpienia zmian w kierunku starczowzrocznego zwyrodnienia żółtej plamki (AMD), retinopatii cukrzycowej, jaskry i zaćmy. Aby skorzystać z technologii Optiskan nie jest konieczne skierowanie od lekarza, zakraplanie ani długotrwałe dyskomfortowe świecenie w oczy.
 Testy przesiewowe oceny ryzyka chorób oczu we Wrocławiu dostępne są w salonie Centrum Handlowe Borek w cenie 50 zł.

Vision Express to sieć salonów optycznych na terenie Polski. Połączenie usługi medycznej ze sprzedażą okularów. Wszystko w jednym miejscu,
szybko i na najwyższym poziomie. Oferujemy szeroki wybór opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych w bardzo atrakcyjnych cenach, nowoczesne
rozwiązania w zakresie soczewek korygujących wzrok, szeroki wybór soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji oraz badanie wzroku wykonane przez lekarzy okulistów w nowocześnie wyposażonych gabinetach.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: