Promocje > Matras

Promocja ważna do 2014-11-30

Matras: najlepsze prezenty z rabatem do -50%

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Warto o świątecznych prezentach pomyśleć już teraz, by uniknąć pośpiechu, tłoku i nietrafionych wyborów. Jaki prezent uszczęśliwi ukochanego mężczyznę,  mamę, tatę, przyjaciela, syna? Postaw na książkę, a unikniesz prezentowej wpadki.  W księgarni  Matras bez problemu nabędziesz prezent dla każdego, niezależnie od wieku i upodobań. Jeśli nie wiesz, jaką książkę wybrać, zapytaj księgarza, odwiedź dział prezenty na www.matras.pl/prezenty  albo... skorzystaj  z poniższej podpowiedzi.

Jeśli Twoja ukochana kobieta ceni zdrowy tryb życia i racjonalną dietę, ucieszy się pewnie z nowości "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" lub "Pyszne na każdą okazje" Anny Starmach. A może kocha kryminały? W sam raz będą "Nos Pinokia" (Leif Persson) i Nieproszony gość (Charlotte Link) albo nowe pozycje Marcina Wrońskiego.

Dla mamy proponujemy - nieco sentymentalnie - "W kuchni z miłością. Najlepsze włoskie przepisy Sophii Loren" albo historię wyjątkowego lekarza, która bawi i wzrusza:  „Religa. Biografia najsłynniejszego polskiego kardiochirurga”.

Miłośniczki literatury z duszą rozpromienią się na widok  książek "Papugi z placu d'Arezzo" (Eric-Emmanuel Schmitt) i „Księgi Jakubowe”  Olgi Tokarczuk, laureatki Nagrody Literackiej Nike.  

Ofiarowując na prezent ukochanemu mężczyźnie "Nieśmiertelnych" (Vincent V. Severski), będziesz musiała pogodzić się z samotnym wieczorem. Podobnie, jeśli wybierzesz  bestsellerową pozycję z literatury faktu -  „Masa o pieniądzach polskiej mafii”, "Przebudzenie" Stephen King   albo też najnowszy kryminał Zygmunta Miłoszewskiego "Gniew". Tata zaś zagłębi się w fotelu  z "Tanim draniem" (Wiesław Michnikowski, Marcin Michnikowski) lub  „Zajeździmy kobyłę historii”  Karola Modzelewskiego. 
21 tom Jeżycjady, czyli "Wnuczka do orzechów", trafi w gust nastolatki. A jeśli nowość Małgorzaty Musierowicz ma ona już na półce, ucieszy się z nowości książkowych, takich jak "W śnieżną noc", "Zniszcz ten dziennik","Greccy bogowie według Percy'ego Jacksona".

W księgarni Matras i na www.matras.pl dla każdego znajdziesz coś dobrego: literaturę piękną czy non-fiction, poradnik, uniwersalny zbiór złotych myśli, książkę kucharską, przewodnik turystyczny, album malarski, dzieło laureata Nagrody Nobla,  lekki romans,  przydatny słownik, coś z klasyki literatury...

Matras nie zapomina również o dzieciach, tych większych i tych całkiem małych. W ofercie znajduje się niemal 9000 pozycji książkowych, a także przytulanki, gry, puzzle, zabawki. Z książek polecamy szczególnie  "Labirynt Lukrecji" Agnieszki Chylińskiej, "Jego Wysokość Longin" Marcina Prokopa, Magiczne drzewo. Cień smoka Andrzeja Maleszki, Nieznane przygody Mikołajka"  Rene Gościnnego lub klasyczne "Poczytaj mi, mamo". 

Ucieszysz najbliższych książkowym prezentem, jeśli poświęcisz chwilę na uważne pomyślenie o upodobaniach bliskich. Wystarczy, że zadbasz, aby były związane z ich wiekiem, naturą, pasjami, marzeniami.

 W zależności od prezentowego budżetu  możesz zdecydować się na pojedyncze książki lub zestaw, składający się z książki, filmu, muzyki. 

Matras: najlepsze prezenty z rabatem do -50%Zapraszamy na www.matras.plBądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: