Promocje > Intersport

Promocja ważna do 2014-11-30

Promocja Intersport!

Zatrzymaj ciepło, dzięki juniorskim polarom od McKinley 

Kolorowe, wygodne, a przede wszystkim skutecznie chroniące przed chłodem bluzy dziecięce to propozycja marki McKinley na sezon jesień/zima 2014. Produkty z pewnością sprawdzą się podczas rekreacyjnych spacerów oraz aktywności na zewnątrz. Kolekcja juniorskich polarów dostępna jest w salonach sieci sprzedaży INTERSPORT.   

Przebywanie na świeżym powietrzu jest niezwykle ważne. Przede wszystkim hartuje organizm, dzięki temu staje się on odporniejszy na zmieniające się warunki atmosferyczne. Ponadto duża dawka tlenu poprawia nastrój i dodaje energii. Warto zatem, bez względu na pogodę wychodzić z dziećmi na zewnątrz jak najczęściej. W razie potrzeby odpowiednią ochronę przed chłodem zapewni ubranie na tzw. „cebulkę”, gdzie jedną z warstw będzie stanowił np.  polar marki McKinley. 

McKinley Preto, Valenca oraz Clifton sprzymierzeńcy Twoich pociech!

Juniorskie polary, dzięki swoim właściwościom przydadzą się podczas wycieczek w teren oraz w codziennym użytkowaniu. Zakładane pod kurtkę przeciwdeszczową będą stanowiły dodatkową warstwę termiczna w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych (opady deszczu, śniegu). Natomiast noszone samodzielnie zapewnią ciepło w chłodne, bezdeszczowe i bezwietrzne dni.  Materiał, z którego zostały uszyte pozwala skórze dziecka oddychać. Wszystkie polary wyposażone są w zamek na całej długości wraz z ochroną podbródka, kieszenie, elastyczne lamówki będące wykończeniem rękawów oraz kołnierz chroniący okolice szyi przed nadmiernym wychodzeniem. Produkty dostępne są wielu kolorach, w wersjach dla chłopców i dziewczynek oraz w rozmiarach od 104 do 176 cm. Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: