Promocje > W.Kruk

Promocja ważna do 2014-09-18

ODYSEJA – autorska kolekcja W.KRUK

Przedstawiamy nową autorską kolekcję, wykonaną antyczną techniką dekoracyjną, która połączona ze współczesną ornamentyką tworzy nową, ażurową rzeczywistość w postaci amuletów z XXI wieku. 

Kolekcja ODYSEJA, zaprojektowana przez Annę Orską to naszyjniki w formie medalionów, kolczyki, pierścionki i ozdobne bransoletki wykonane ze srebra rodowanego, oksydowanego oraz pokrywanego różowym złotem. Precyzyjny i niezwykle czasochłonny proces jej tworzenia sprawia, że kolekcja ODYSEJA jest unikatowa i ponadczasowa. 

Autorska kolekcja ODYSEJA dostępna jest we wszystkich salonach W.KRUK i w sklepie internetowym na wkruk.pl. Ceny rozpoczynają się od 49 zł. 

W.KRUK prowadzi działalność już od 1840 i jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. W.KRUK to nie tylko biżuteria, to również marzenie, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W.KRUK to jedyna marka biżuteryjna w Polsce, która sprawia, że ludzie, którzy ją dostają czują się wyjątkowi i ważni dla siebie nawzajem. Salon firmowy W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: