Promocje > Krakowski Kredens

Promocja ważna do 2015-07-01

Promocja na wakacje w Krakowskim Kredensie

Już tylko chwile dzielą nas od lata. A jak lato to wakacje. Czas relaksu i odpoczynku. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy promocję wybornych ręcznie robionych pierogów. Nie musisz szukać owoców, przygotowywać ciasta i lepić pierogów by poczuć smak lata. Przyjdź do Krakowskiego Kredensu i sięgnij po słodkie pierożki z jagodami czy truskawkami. Naturalnie smaczne, bez dodatku glutaminianu sodu, substancji słodzących czy konserwantów. Pyszności!

W promocji również pierożki z serem na słodko oraz pierogi ze szpinakiem a także wędliny bez dodatku konserwantów ani glutaminianu sodu. Zapraszamy do Krakowskiego Kredensu!

Promocja obowiązuje w dniach 18.06-1.07.2015 r. 

W Krakowskim Kredensie ukryliśmy smaki, które przeniosą Państwa w przeszłość, gdy pikniki na Plantach były niedzielną tradycją, w której uczestniczyli zamożni krakowscy mieszczanie. Specjalnie wyselekcjonowane i wytwarzane produkty są produkowane na potrzeby marki głównie przez małe, często rodzinne firmy, czerpiące to co najlepsze z wieloletniego doświadczenia. W skład marki wchodzą linie produktów najwyższej jakości, w tym: wędliny, smalce, musztardy, przetwory warzywne i owocowe, grzyby, słodycze, miody, syropy, kawy, herbaty.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: