Promocje > Quiosque

Promocja ważna do 2015-06-14

Sylwetka Tygodnia Quiosque

Nie możesz się już doczekać urlopowych szaleństw? Wakacje coraz  bliżej, dlatego pozwól sobie na wprowadzenie do Twojej garderoby odrobiny gorącego,
tropikalnego klimatu. Nasycone kolory w połączeniu z nadrukiem z kompozycji pięknych orchidei w całej gamie odcieni różu, dodadzą klasycznym fasonom nutki zmysłowego czaru.
Piękne kwiatowe wzory to nie jedyny atut naszej tego tygodniowej propozycji, wykonane z naturalnych tkanin, świetnie przepuszczają powietrze i pozwalają Twojej skórze oddychać.

QUIOSQUE tworzy kolekcje dla kobiet, świetnie znając ich potrzeby. Marka udowadnia, że można wyglądać kobieco i elegancko o każdej porze dnia. Ubrania QUIOSQUE to dobra jakość i doskonały krój, dzięki czemu eksponują to, co najpiękniejsze dając poczucie maksymalnego komfortu. Kolekcje są dedykowane kobietom aktywnym, które często łączą życie rodzinne z zawodowym. Szeroka oferta sprawia, że w QUIOSQUE można kupić całe zestawy nie tracąc czasu na zbędne poszukiwania.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: