Promocje > Quiosque

Promocja ważna do 2015-06-09

Quiosque Sylwetka tygodnia

Coraz wyższa temperatura na naszych termometrach zachęca do sięgnięcia do naszych szaf w poszukiwaniu ubrań w jasnych, żywych barwach, które wspaniale podkreślą naszą skórę muśniętą pierwszymi promieniami słońca.

Jeśli w Twojej garderobie brakuje kolorów koniecznie zajrzyj do QUIOSQUE, znajdziesz tu wiele ciekawych kobiecych fasonów w różnorodnej gamie kolorystycznej, od delikatnych pasteli, po mocne odcienie fluo. W tym tygodniu proponujemy eleganckie zestaw w twarzowych odcieniach błękitu i indygo z lekkim akcentem słonecznej żółci.

QUIOSQUE tworzy kolekcje dla kobiet, świetnie znając ich potrzeby. Marka udowadnia, że można wyglądać kobieco i elegancko o każdej porze dnia. Ubrania QUIOSQUE to dobra jakość i doskonały krój, dzięki czemu eksponują to, co najpiękniejsze dając poczucie maksymalnego komfortu. Kolekcje są dedykowane kobietom aktywnym, które często łączą życie rodzinne z zawodowym. Szeroka oferta sprawia, że w QUIOSQUE można kupić całe zestawy nie tracąc czasu na zbędne poszukiwania.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: