Promocje > Quiosque

Promocja ważna do 2015-05-10

Sylwetka tygodnia Quiosque

Są takie kolory, które nieodparcie kojarzą się nam ze słońcem i ciepłą pogodą, pomarańczowy, czerwony, żółty jako pierwsze przychodzą nam do głowy, kiedy myślimy o tych dwóch rzeczach.  Ponieważ za oknami słońca coraz więcej, kolorów z nim związanych nie mogło zabraknąć również w sklepach QUIOSQUE, znajdziecie w nich apetyczne odcienie moreli i brzoskwini, ogniste czerwienie i zmysłowe róże. W tym tygodniu skupimy się jednak na najbardziej słonecznej barwie czyli żółtym!

Optymistyczny, rozweselający , energetyczny, wystarczy nawet mały detal tej barwy, żeby ożywić każdą stylizację. Sprawdza się nie tylko w codziennych stylizacjach, świetnie wypada również w eleganckiej odsłonie np. w połączeniu z klasycznym granatem i łamaną bielą.

QUIOSQUE tworzy kolekcje dla kobiet, świetnie znając ich potrzeby. Marka udowadnia, że można wyglądać kobieco i elegancko o każdej porze dnia. Ubrania QUIOSQUE to dobra jakość i doskonały krój, dzięki czemu eksponują to, co najpiękniejsze dając poczucie maksymalnego komfortu. Kolekcje są dedykowane kobietom aktywnym, które często łączą życie rodzinne z zawodowym. Szeroka oferta sprawia, że w QUIOSQUE można kupić całe zestawy nie tracąc czasu na zbędne poszukiwania.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: